• Bukové palivové dřevo
  Palivové dřevo - buk
 • Štípané dřevo
  Palivové dřevo - Ostrava
 • Kulatina - Buk
  Kulatiny
 • Tvrdé dřevo
  Palivové dřevo 1m
 • Palivové dřevo Ostrava
  Palivové dřevo Ostrava

Palivové dřevo Ostrava - palivove-drevo-ostrava.eu

Prodej palivového dřeva v Moravskoslezském kraji (nejčastěji v místech, Ostrava, Opava, Havířov, Frýdek Místek a okolí).

Jsme generálním dodavatelem palivového dřeva pro všechny domácnosti. Naše klienty projednáváme individuálně a snažíme se jim nabídnout naše služby přímo na míru.

Nabízené služby Kontaktujte nás

dřevo na topení Hlavnice, palivové dřevo, brikety a odkor

Nabízíme prodej palivového dřeva v Moravskoslezském kraji. Jsme generální dodavatelé palivového dřeva v tomto kraji a zásobujeme ho již 5 let.

Palivové dřevo Hlavnice a celý Moravskoslezský kraj:

Naše společnost rozváží palivové dřevo i do lokality Hlavnice a jejího okolí. Doba dodání palivového dřeva je stanovena v co nejbližším možném termínu bez odkladu. Máte li zájem koupit palivové dřevo od naší společnosti neváhejte nás kontaktovat v sekci kontakt. Seznam všech nabízených produktů naleznete níže.


Tvrdé palivové dřevo

tvrdé dřevo na topení HlavniceProdej tvrdého palivového dřeva Hlavnice a okolí. Nabízíme různé druhy tvrdého palivového dřeva (bukové dřevo, dubové dřevo, jasan, nebo javor). Snažíme se také aby bylo dřevo co nejvíce vysušené. Z tvrdého dřeva jsme schopni nabídnout, metrové kulatiny, tvrdé štípané dříví, nebo špalky.


Měkké palivové dřevo

měkké palivové dřevo HlavniceMěkké palivové dřevo Hlavnice a okolí. Nabízíme prodej měkkého palivového dřeva pro oblast Hlavnice a okolí. Možnost zakoupení měkké kulatiny či měkkého štípaného dřeva. Mezi měkké dřevo naší nabídky patří například borovice, smrk, modřín a další...


Dřevěné brikety a odkor

Kromě tvrdého a měkkého palivového dřeva nabízíme také dřevěné brikety a odkor pro oblast Hlavnice a okolí.


Pro více informací nás prosím kontaktujte -> Kontaktujte nás

Cena palivového dřeva, briket a odkor:

Podrobé informace o ceně palivového dřeva, briket a odkor najdete na našich stránkách v sekci ceník palivového dřeva, v případě nejasností nás můžete také kontaktovat ZDE.

Seznam lokalit kde palivové dřevo rozvážíme:

Pokud máte zájem o palivové dřevo, brikety, nebo odkor od nás a nejste si jisti, zda rozvážíme tyto produkty i vy vašem okolí, zde je seznam všech lokalit kde zajišťujeme rozvoz.

Fotogalerie

1 prmPalivové dřevo fotoštípané dřevoštípané dřevo 2 Více fotografií

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme také:

výkup cínu výkup důlních špiček výkup hss výkup molybdenu a feromolybdenu výkup niklu výkup technického stříbra výkup tk a sk plátků výkup tvrdokovu výkup wolframu

palivové dřevo půjčovna dodávek stěhovací práce vyřízení povolení
přidat inzerát zdarma